ZENGİN MİNERALLİ DOĞAL SU İÇEREN CİLT MASKESİ

Peloid Pelomin

Peloid Pelomin

Burun çevresinde siyah noktalarından şikayet eden ve doğal ürünler araştıran biriydim. Gözeneklerin büyümesinden endişe ettiğim için siyah noktaları sıkmak ya da soyulan maskeleri denemek girişiminde bulunmadım. Hassas bir cildim var ve doğal içerikli olarak tanıştığım bazı maskeler cildimde gerilme ve kuruluk yapmıştı. Ta kiii Peloid Pelomin ile tanışana kadar. Denemeden evvel araştırdım içeriğini inceledim.

Neden karar verdim:

  • Kilden gelen mucize diye herkesin bildiği ve cilde iyi gelen bir kil ve zengin mineralli sulardan oluşuyor içeriği.
  • Doğal olması sebebiyle her cilt tipine uygun.
  • Cilt altı kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi

PEKİ YA KULLANIMI?

Herhangi bir maske kullanmadan evvel olduğu gibi temiz bir cilde sürmek gerekiyor. Yani makyaj kalıntıları olmaması önemli. Çok kalın olmamak suretiyle ürünü cildinize sürüyorsunuz. Cilt tipinize göre;

  • Yağlı ciltlerde 25 – 30 dk
  • Normal ciltlerde 15 – 20 dk
  • Kuru ciltlerde 10 – 12 dk arası beklettikten sonra ılık su ile cildinizi temizliyorsunuz.

Ardından da Touzla Termal Yüz Toniği uyguladıktan sonra bebeksi, pamuk gibi bir cildiniz oluyor. Ben ürünü yazmadan evvel 3 hafta deneyimledim. Haftada 2 kez, yatmadan evvel uygulayıp tonikleyip uyudum.

Cildimde ciddi bir canlanma hissetmeye başladım. Burun üzerindeki siyah noktalardan kurtuldum. Sanırım gözeneklerim de kapandı ki siyah noktalarım geri de gelmedi.

Touzla termal yüz toniği nedir?

Sorunuzu duyar gibi oluyorum. Tuzla İçmeleri’ nin zengin mineralli sularından elde edilmiş harika bir tonik kendisi. Içeriğinde; magnezyun, kalsiyum, potasyum, sülfat, demir ve çinko mineralleri bulunuyor. İlk uygulama itibariyle cildinizi besliyor, nemlendiriyor ve canlılık kazandırıyor.

Her cilt tipine uygun bu ürünü cildimiz temizken uyguladığımızda tüm minerallerden faydalanmak mümkün oluyor. Makyaj sonrası da ciltte kuruluk olmaması ve gerilmemesi açısından kullanılabiliyor. Bu ürünü her sabah kalkıp yüzümü yıkadığımda sıkıp kurumasını bekleyerek kullandım ben. Maske ile eş zamanlı kullanmaya başladığım tonikten maksimum fayda aldığımı düşünüyorum. Kanıtım ise eşimin yüzüme dokunduğunda söyledikleri..

Alerjik bir cilt tipiniz yoksa güvenle kullanabilirsiniz. Alerjik bir cilt tipiniz varsa bilek içinizde uygulayarak ya da doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririm.

Sevgiyle kalın.

Zehra DÖRTER

Yorum Bırakınız