SAFLIĞI YENİDEN KEŞFEDİP YENİDEN DOĞMAK

Doctor Babor

Doctor Babor

Doctor Babor ile ilk bebeğime hamileliğimde tanışmıştım. Hamileliğim boyunca çalıştığım için güzel ve bakımlı olmak benim için ekstra önemliydi. Cildin fondöten de dahil olmak üzere sürdüğümüz her ürünü emiyor olması ürün seçiminde özellikle de hamilelik döneminde hassas olmayı gerektiriyor. Bir dizi ürün araştırmasından sonra tavsiyelerine de çok güvendiğim bir güzellik uzmanının da tavsiye üzerinden kullanmaya başladım. Makyaj ürünlerinden çok memnun kalınca da bakımlı bir cildin en önemli adımı olan derinlemesine temizlik ve canlandırıcı toniğini denemeye karar verdim.

Nasıl uyguluyoruz?

Babor Cleansing Mild Cleanser Foam ile her akşam yatmadan evvel yüzümü iyice yıkıyorum. Köpük formlu olması sayesinde kolayca uygulayabiliyorsunuz. Dairesel masaj hareketleri ile yüzünüzü temizledikten sonra hafifçe kurulamanız yeterli oluyor. Yıkama sonrası cildinizin nefes aldığını, rahatladığını hatta yeniden doğduğunu hissederken cildinizin saflığını yeniden keşfediyorsunuz.

Ardından da vazgeçilmezim olan tonikleme işlemi..

Benim burada da tercihim yine Babor’ un Cleansing serisinin Rose Toning Losyonu. Kokusu ve dokusu ile ürünü kullanırken cezbediyor sizi. Toniği sürdükten sonra cildinizin dengelendiğini, yumaşacık olduğunu hissediyorsunuz. Kir ve makyajdan tamamen arınmış, dengelenmiş, bebeksi bir cildiniz olduğu görünce daha fazla mutluluk hormone salgıladığınızda gençleştiğinizi hissedeceksiniz.

Babor’ un klinik araştırmalarını da inceledikten sonra karar verdim ki ben doğalı arıyorsam ve doğal olana hayatımda yer vermek istiyorsam tercihim de bu ürünler olmalı. Çünkü;

  • Babor’ un bilim adamları doğadan ilham alarak doğal aktif maddelerle bir sürü testlerden geçirerek üretim yapıyorlar.
  • Cildimizin yaşayabileceği en saf tecrübeyi sunuyorlar.
  • Suda çözünebilen yağları ve bitki özlerini kullarak içerik üretiyorlar.

Her cilt tipine uygun yüksek etkili saf bitki özleri ve yağları kullan bu ürünün cildimde yarattığı farkı görmek çok da uzun sürmedi. Hamileliğimde de güvenle kullanabildiğim ürünler şuan benim vazgeçilmezim. Sizde benim gibi doğal bir ürün arıyorsanız bir Babor ürün temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Alerjik bir cilt tipiniz yoksa güvenle kullanabilirsiniz. Alerjik bir cilt tipiniz varsa bilek içinizde uygulayarak ya da doktorunuza danışarak kullanmanızı öneririm.

Sevgiyle kalın.

Zehra DÖRTER

Yorum Bırakınız