Anneler Günümüz; geldi çattı. Hep daha iyisi; diyerek bebeklerin ve annelerin isteklerine her zaman en iyi şekilde cevap veren, Türkiye’nin yeni bebek bezi ve ıslak havlu markası Sleepy, Unutkan Anneler’e teşekkür ederek onları unutmadığını gösterdi.

anneler günü

anneler günü

Bir zamanlar uyku kelimesini en sıcak kelime olarak tanımlayan, %50 indirimleri ve yeni sezon çantaları kaçırmayan, en son çıkan filmlere en önce giden, yemek keyfinden asla ödün vermeyen, küçük bir temizlikten sonra bile en az 3 saat dinlenen ve fönsüz dışarı adımını atmayan ama bir gün, dünyalarını değiştiren o büyük mutluluk ile birlikte dünyaları unutan tüüüüm “Unutkan Anneler“in Anneler Gününü; büyük bir coşku ile kutladı.

Kendilerini çocuklarına adayan unutkan anneleri unutmayan Sleepy, Anneler Günüm için özel olarak hazırladığı ajandası ile de tüm annelerin kalbini çalmayı başardı. #unutkananneler hashtagini kullanarak Instagram ve Twitter sayfalarında paylaşımda bulunan ve Mayıs Ayı boyunca “http://market.sleepy.com.tr” adresinden alışveriş yapan herekese dağıtılacak bu ajanda ile tüm bir yıl mutluluk ve bol gülümsemeyle geçecek ….

http://www.unutkananneler.com/

Sleepy, en sevdikleri pastanın son dilimini her zaman çocuklarına ayıran ve gerçek sevginin ne anlama geldiğini varlıklarıyla kanıtlayan Unutkan Anneler’e “İyi ki varsınız”; diyor ve kalpten bir teşekkürler gönderiyor..

 

Bir boomads  advertorial içeriğidir.

Yorum Bırakınız