Bebeklerin besleyici dostu, annelerin ise en güvenilir yardımcısı HİPP Organik Bebek Maması, Organik Sebze karışımı ile bebeklerin karnını doyururken vitamin bakımından da destekliyor…

Bebeklerde ek gıdalara geçiş döneminde en uygun sebze olarak tercih edilebilir. 4. aydan itibaren bebeklere uygun hafifliktedir.  HİPP Organik Sebze Karışımı lezzeti ve tadıyla bebeklerin vazgeçemeyecekleri ara öğünleri yerine geçer. Vitamin bakımından çok zengin olan HİPP Organik Sebze Karışımı; gluten, kıvam artırıcı, süt bileşeni ve renklendirici içermez.

Kavanoz mamaları hava almayacak şekilde vakum altında kapatılarak ısıl işleme (pastorizasyon) tabi tutulduğu için hiçbir katkı ve koruyucu madde içermeden son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur. Organik tarım ve hayvancılık ürünü olan kavanoz mamaları; hormonsuzdur, suni gübre, katkı maddesi ve GDO(Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermez; üretiminin her aşaması kontrol edilir.

BIO sertifikalı, GDO’suz ve sanayi bölgelerinden uzak özel organik çiftliklerde yetiştirilen ürünleriyle HiPP ürünlerini zincir marketlerde ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Yorum Bırakınız