HiPP Babysanft Bebek Şampuanı, hassas saç derisi ve bebek cildi için gerekli olan nemi korumayı sağlıyor.

HiPP Babysanft Bebek şampuanı, hassas ve narin cildi besleyip nemlendirir. Bebeğiniz için zararlı kimyasallardan arındırılmıştır. İçerisinde özel organik badem yağı içeren HiPP Bebek Şampuanı hassas ve nazik bir şekilde temizleme sağlar, göz yakmaz. Cilt ile uyumlu Ph değerine sahiptir ve cilt ile uyumluluğu dermatolojik olarak onaylanmıştır. İçerisinde organik badem özü bulunur. Mineral yağ, esansiyel yağ , renklendirici , koruyucu , PEG içermez, paraben içermez.

‘Organik Badem Özü içerir. Organik badem özü, kontrollü organik olarak elde edilen olgun bademlerden sağlanmaktadır ve içeriğinden dolayı en yüksek kaliteye sahip cilt bakım ürünlerinden birisidir. Cildin yenilenmesinde ve korunmasında özellikle yararlı olan doymamış yağ asitleri açısından oldukça zengindir. Organik badem özü özellikle hassas ve kuru ciltler tarafından iyi tolere edilir ve bebek cilt bakımında tercih sebebidir.’

Bebeğiniz için hassas bakım ürünleri ile HiPP Babysanft’ı ; bebek mağazaları, bazı yerel marketler ve kişisel bakım ürünleri marketlerinde bulabilirsiniz.

Yorum Bırakınız