Sağlıklı ve Sürdürülebilir Bir Yaşam için Uzmanlar Artık Cebinizde Form Assistle

Sizin de diyetleriniz Pazartesi başlayıp Salı bitiyor mu? Spor yapmaya niyet edip tüm ekipmanları aldığınız halde evde motive olamıyor musunuz? Ya da spor salonuna gitmeye vakit bulamıyor musunuz? Hayatımızdan bahaneleri çıkarmamız için mobil bir aracımız var artık: Form Assist App.

Form Assist, sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme, günlük yaşam

Peki nedir Form Assist App ve nasıl çalışıyor?

Form Assist App beslenme uzmanı ile spor antrenörü desteğini aynı anda hem de mobil olarak alabileceğimiz tek uygulama. Uygulamayı indirdiğinizde beslenme alışkanlıklarınız, vücut ölçülerinizi, kan tahlilleriniz başta olmak üzere pek çok kişisel verilerinizi paylaşıyorsunuz. Kişisel hedefleriniz ve günlük rutinleriniz doğrultusunda bu veriler analiz ediliyor ve uzmanlar size özel diyet ve egzersiz programı oluşturuyor.

Günlük hayatın koşturmacası ve yorgunlukları hepimizi ertelemeye itiyor. Bazen de beslenme uzmanına ya da spor salonuna gitmenin maliyeti bizi uzaklaştırıyor. Hem ulaşılabilir hem de ekonomik bir çözüm olan Form Assist App ihtiyaç anında destek alabileceğimiz harika bir uygulama!

Düşünsenize; karbonhidratın ve kaçamağın dibini sıyırdığınız bir gün, vicdan azabı çekmemek için beslenme uzmanınız diyetinize ufak müdahaleler ile durumu telafi etmenin alternatiflerini sizinle paylaşıyor. Antrenörünüz sizi yakından takip ediyor ve egzersizinize eklemeler yapıyor. Belirli aralıklarla da gelişiminize göre revizyonlara gidiyor. Bu sayede sürdürülebilir ve size özel bir beslenme programı ile egzersiz programını hayatınıza adapte etmiş oluyorsunuz.

Aylık periyotlarda kişisel verileriniz analiz edilerek gelişiminiz takip ediliyor. Bu sayede hedefinize ne kadar yakınsınız, ay içerisinde nerelerde takıldınız, hassas noktalarınız ve destek almanız gereken noktalar ortaya çıkıyor ve buna göre beslenme ya da egzersiz düzeninizde ekleme – çıkarmalar yapıyorsunuz.

Uygulama içerisinde ayrıca beslenme ile hap bilgiler ve keyifli tariflerle, özel egzersiz videoları da bulunuyor. Örneğin selülit probleminiz var, ilgili videoları açıp beraberinde egzersiz yapabiliyorsunuz.

Sağlıklı yaşamın sürdürülebilir olması uzun ve meşakkatli bir süreç. Bu süreçte motivasyon düşüklüğü yaşamak da çok olası. Uygulamanın bir diğer katkısı da uzmanların motive etmek için sizinle yakından ilgileniyor olması. Pek çok artısı bulunan bu uygulamayı siz de indirerek sağlıklı yaşama giden yol için ilk adımı atabilirsiniz.

Biz Form Assit’ le Ağustos ayı boyunca  Şişli Belediyesi  desteği ile Maçka Sanat Parkı’nda olacağız. Etkinlik takvimini aşağıda görebilirsiniz. Etkinliğimiz ücretsiz olup, tüm herkes davetlidir. Bize katılıp enerjik egzersiz yapıp haftanın beslenme konusu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Form Assist web site için tıklayınız.

Form Assist Google Play Store ‘dan  indirmek için tıklayın (Android ).

Form Assist App Store ‘dan indirmek için tıklayın (ios ).

Form Assist instagram için tıklayın.

Sevgiler,

Zehra Dörter

@zehradorter

Yorum Bırakınız